Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

NFS Hot Pursuit Remastered – pierwsze ujęcia z gry

Po sieci krążą pierwsze zrzuty ekranu z NFS Hot Pursuit Remastered. Pojawiły się również projekty okładki i dużo informacji o samej grze.

Odświeżenie Hot Pursuit z 2010 roku wyciekło tak wiele razy, że chyba ciężko byłoby podsumować wszystkie plotki i doniesienia. Na Twitterze pojawiły się właśnie zrzuty ekranu z samej gry i kilka konkretów odnośnie remastera.

Źródło: Twitter

Według źródła gra miałaby zadebiutować na PS4 już 6 listopada. Jej cena wynosiłaby 4300 jenów, czyli około 160 złotych. W pakiecie otrzymalibyśmy wszystkie dodatki. Co więcej, gra zostanie wzbogacona o ponad 6 godzin dodatkowej rozgrywki. Dodane zostaną nowe wyzwania, malowania do samochodów, osiągnięcia i wiele więcej. Dodatkowo NFS Hot Pursuit Remastered ma wspierać międzyplatformową rozgrywkę wieloosobową.

Okładka zdradza, że remaster współtworzą studia Criterion i Stellar Entertainment, które pracowały wcześniej nad Burnout Paradise Remastered. Poprzedni projekt twórców zebrał raczej dobre oceny, więc i w tym przypadku nie ma się raczej o co martwić.

Inne źródła donoszą, że produkcja zostanie oficjalnie ujawniona już jutro. Dziwne, że EA zdecydowało się na tak późny pokaz gry. Hot Pursuit Remastered wyciekło już tak wiele razy, że chyba każdy obrał sobie premierę za pewnik. O tym, czy informacje są prawdziwe przekonamy się już jutro.

Poniżej możecie zapoznać się okładką samej gry.

Źródło: Twitter
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się