Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 6 opowie o III wojnie światowej? Tak sugerują plotki

W sieci pojawił się niepotwierdzony przeciek mówiący, że Battlefield 6 będzie osadzony w trakcie III wojny światowej. Znamy dodatkowe szczegóły.

Seria Battlefield była wcześniej godnym konkurentem Call of Duty, który ostatnio nieco stracił formę. Piąta odsłona cyklu była sporym rozczarowaniem i choć miała ogromny potencjał, to EA niestety go nie wykorzystało.

Gracze od dłuższego czasu spekulują o tym, czy seria dalej będzie kontynuować opowiadanie o alternatywnej wersji konfliktów z przeszłości, czy powróci do bardziej aktualnych klimatów. Teraz wiemy, że BF6 może opowiadać o III wojnie światowej.

Po forum Reddit krąży zaskakująco szczegółowy wątek odnośnie nowej odsłony Battlefield. Autor dokładnie opisuje kilka trybów gry i map, które miałyby trafić do gry. Akcja produkcji ma być osadzona w niedalekiej przyszłości i skupiać się na konflikcie sił NATO z Rosją.

Według autora przecieku, mulitplayer Battlefield 6 zaoferuje kilka ciekawych rozwiązań, ale nie ma on dobrych wieści dla fanów kampanii dla jednego gracza. Zamiast pełnoprawnej, spójnej historii mielibyśmy ponownie otrzymać wojenne opowieści znane z poprzednich części serii.

Powyższe informacje należy przyjmować ze sporym przymrużeniem oka. Choć sam przeciek jest bardzo szczegółowy i prezentuje stosunkowo realną wizję BF6, to nadal jest to tylko plotka bez potwierdzonego źródła.

EA jakiś czas temu zapowiedziało, że najnowszy Battlefield ma być bardzo ambitną grą. Wewnętrzne testy tytułu miały przynieść zadowalające skutki, co może napawać optymizmem. Więcej informacji o grze poznamy dopiero na wiosnę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się