Mass Effect Legendary Edition – data premiery pojawiła się w sieci

0 komentarzy

Dwa zagraniczne sklepy potwierdzają datę premiery Mass Effect Legendary Edition. W odświeżoną trylogię Sheparda możemy zagrać już bardzo niedługo.

Fani oryginalnej trylogii Mass Effect będą mieli ręce pełne roboty w tym roku. Niedawno oficjalnie potwierdzono istnienie Legendary Edition, które odświeży trzy przygody komandora Sheparda.

Do tej pory nie poznaliśmy jednak oficjalnej daty premiery, jednak kilkukrotnie wyciekła ona do sieci. Najbardziej prawdopodobnym terminem debiutu remasterów był luty, jednak teraz pojawiły się sprzeczne z tą datą informacje.

W usuniętych już stronach produktu w sklepach Shopitree i GSShop ujawniono, że Mass Effect Legendary Edition trafi w ręce graczy 12 marca. Warto zaznaczyć, że wspomniane sklepy są niezależne od siebie i pochodzą z dwóch krajów. Być może EA podało przedwcześnie datę premiery, ale równie dobrze mogło dojść do niefortunnego zbiegu okoliczności.

Jeśli data okaże się prawdziwa, to istnieje szansa na to, że remastery zostały opóźnione. Po sieci krążyły plotki mówiące, że BioWare ma problem z odnowieniem pierwszej części, która zestarzała się zdecydowanie najgorzej.

Termin premiery wydaje się być całkiem wiarygodny, choć nadal nie należy obierać go za pewnik. Tego typu przecieki już wielokrotnie pojawiały się w sieci w kontekście innych produkcji i rzadko kiedy okazywały się prawdziwe.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się