Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Battlefield 3 otrzymał nowe narzędzia moderskie. Drugie życie kultowej strzelanki

Battlefield 3 w końcu otrzymał nieoficjalne narzędzia dla moderów – Venice Unleashed. Wkrótce do gry trafi szereg modyfikacji, które zapewnią jej drugie życie.

BF3 jest przez wiele osób uznawany za najlepszą odsłonę serii Battlefield i przy okazji jedną z najlepszych strzelanek ostatniej dekady. Choć trzecie Pole Bitwy wciąż posiada całkiem sporą bazę graczy, to nie ma co ukrywać – trochę się już zestarzało.

Na szczęście społeczność gry postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce. W sieci pojawił się zestaw narzędzi dla moderów – Venice Unleashed. Poniżej możecie zobaczyć mały pokaz możliwości VU.

Venice Unleashed umożliwia między innymi hostowanie dedykowanych serwerów z tickrate na poziomie 60Hz i 120Hz. Dodatkowo rzeczone serwery będą w pełni podatne na modyfikację większości ich aspektów. Mnogość opcji dotyczy również samej gry, w której możemy, przykładowo, wyłączyć niebieskawy filtr. To jednak nie są najważniejsze udogodnienia, jakie zagwarantuje VU.

Najbardziej interesujące jest zdecydowanie wsparcie dla modów, które mogą przywrócić BF3 dawną świetność. Masa dodatkowej treści, dodatkowych usprawnień i fanowskich rozszerzeń to coś, na co fani Battlefield 3 czekali od dłuższego czasu.

Venice Unleashed możecie pobrać bezpłatnie w tym miejscu. Aby je uruchomić musicie posiadać legalną kopię BF3 na swoim koncie Origin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się