Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ujawnione?

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zostało sklasyfikowane przez koreańską organizację. EA Games szykuje się na zapowiedź odświeżenia?

EA najwyraźniej spodobała się produkcja remasterów swoich gier. W sieci krąży masa doniesień o odnowionej trylogii Mass Effect, a teraz pojawiły się wieści o kolejnym odświeżeniu znanej gry.

Na stronie Korea’s Game Rating and Administration Committee pojawiła się klasyfikacja Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Wniosek o ocenę gry złożyło Electronic Arts Korea, więc raczej nie ma tu mowy o pomyłce. Dodatkowo o produkcji informował już w czerwcu serwis VentureBeat, który słynie z posiadania wiarygodnych źródeł.

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered
Źródło: GRAC

Według wcześniejszych doniesień, Hot Pursuit Remastered miałby zadebiutować na Nintendo Switch, konsolach Sony i Microsoftu, a także PC. Ponadto gra pojawiła się poprzednio w kilku sklepach internetowych, a samo EA zapowiadało, że wypuści do końca roku siedem produkcji na Nintendo Switch.

Podobnie jak w przypadku Mass Effect: Legendary Edition, tak i tutaj wszystkie poszlaki się ze sobą łączą. EA Games od zawsze ma problemy z trzymaniem swoich projektów w tajemnicy, a te mają tendencje do przedwczesnych wycieków.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to oficjalnej zapowiedzi Hot Pursuit Remastered doczekamy się zapewne już niedługo. Póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się