Mass Effect: Legendary Edition PG

Mass Effect: Legendary Edition – remaster opóźniony?

0 komentarzy

Przeciek zdradza opóźnienie wyczekiwanego przez fanów Mass Effect: Legendary Edition. Odświeżona trylogia może zadebiutować dopiero w 2021 roku.

Poprzednio informowaliśmy was o kolejnym przecieku zremasterowanej trylogii Mass Effect. Ujawnienie i premiera zestawu miały być planowane na październik, jednak plany EA Games najwyraźniej uległy zmianie.

Źródła serwisu VentureBeat donoszą, że nieujawnione jeszcze Mass Effect: Legendary Edition zaliczy opóźnienie. Powodem decyzji wydawcy miała być średnia jakość remastera pierwszej części gry. EA Games chce za wszelką cenę zadowolić fanów, a także pozwolić nowym graczom na doświadczenie serii w jak najlepszym wydaniu. Gracze rozczarowani kiepską jakością pierwszej części z pewnością nie sięgnęliby po kolejne.

Zestaw miałby przystosować kultową trylogię do dzisiejszych standardów grafiki i rozgrywki. W skład pakietu rzekomo wchodzi trylogia Sheparda i wszystkie dodatki do każdej z gier, jednak odświeżenie nie uwzględnia trybu wieloosobowego do ME3.

Legendary Edition prawdopodobnie zostało przesunięte na rok 2021. Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, więc zapewne więcej konkretów poznamy dopiero przy okazji ujawnienia projektu.

Póki co EA trzyma grę w absolutnej tajemnicy, choć liczne przecieki sugerują, że wydanie gry to kwestia kilku, maksymalnie kilkunastu miesięcy.

Mass Effect: Legendary Edition
Odświeżona kolekcja ujawniona w ofercie jednego ze sklepów.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się