Najlepsze filmiki z gier [#84]. Mass Effect: Andromeda w akcji

Oto nasze najnowsze zestawienie pięciu popularnych filmików z gier.

Jest sobota więc przyszedł czas na przedstawienie Wam naszego zestawienia najciekawszych materiałów wideo. Tym razem wybraliśmy filmy nie tylko z minionego tygodnia, ale z jeszcze poprzedniego. Dlaczego? Otóż nasze poprzednie zestawienie było podsumowaniem całego roku, więc kilka filmików nam umknęło. Zaczynamy!

Podczas imprezy CES 2017 mogliśmy zobaczyć nowy fragment rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Filmik został ujawniony przez firmę Nvidia i jak donosi serwis DSO Gaming, został zarejestrowany na komputerze wyposażonym w jedną kartę graficzną GeForce GTX 1080.

Warto również wspomnieć, że nagranie prezentuje ostateczną wersję Mass Effect: Andromeda, zatem finalny produkt, którego europejska premiera została wyznaczona na 23 marca tego roku. Tego dnia wielka przygoda rozpocznie się nie tylko na komputerach PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Poniższy materiał pozwala nam spojrzeć na naprawdę zaciętą walkę, system umiejętności i kilku przeciwników, których napotkamy w odległej galaktyce. Przed filmikiem możecie zatrzymać się również na kilka chwil w galerii i zerknąć na najnowsze screeny z Mass Effect: Andromeda, które opublikowało Electronic Arts.

Na drugiej stronie znajdziecie GTA IV odtworzone w GTA V.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet