Wiedźmin 3 FPP

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najlepsze filmiki z gier 2016 roku. Nasze podsumowanie

Zobaczcie, jakie filmiki z gier najchętniej u nas oglądaliście.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie z pięcioma materiałami wideo, które miały u nas najwięcej wyświetleń. Wybraliśmy filmiki, które ukazały się w 2016 roku.

Zerknijcie na poniższe materiały i dajcie znać, co o nich sądzicie. A może Wy macie inne, które warto zobaczyć? Koniecznie wklejcie linki w komentarzach pod tekstem. Z chęcią zobaczymy Wasze propozycje!

Wiedźmin 3 w końcu z trybem FPP

Jeszcze w lipcu pisaliśmy o ciekawie zapowiadającej się modyfikacji do Wiedźmina 3, nad którą pracował SkacikPL. Teraz mamy dla Was dobrą wiadomość – jego mod dodający do gry tryb FPP został już udostępniony do pobrania!

Podobnie jak przedpremierowa wersja, tak i ta udostępniona graczom zawiera pewne ograniczenia. Włączając widok z oczu postaci nie będziemy mogli cieszyć się nim podczas walki oraz jazdy konnej. Dla niektórych może to być minus, dla niektórych plus (zwłaszcza jeśli mówimy o walce). Podczas wykonywania piruetów i innych obrotów widok FPP po prostu uniemożliwiłby orientację, zatem chyba rzeczywiście lepiej, że zbliżając się do przeciwnika kamera płynnie przechodzi za plecy Geralta a po zakończeniu walki ponownie wraca do jego głowy. Podobnie dzieje się podczas wsiadania na konia czy podchodzenia do NPC-ów. Tak, podczas dialogów FPP też zostaje automatycznie wyłączony.

SkacikPL informuje również, że jego mod posiada obecnie pewne błędy. Jednym z nich są znikające postacie niezależne, które – jeśli znajdą się tuż przed oczyma Białego Wilka – po prostu są dla nas niewidoczne. Możliwe jednak, że przyszłe aktualizacje moda uporają się ze wspomnianą niedogodnością.

Na drugiej stronie zobaczycie świetny mod do Skyrima.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%