Najlepsze filmiki z gier 2016 roku. Nasze podsumowanie

Wiedźmin 3 FPP
Filmiki z gier Polecamy! Wideo

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie z pięcioma materiałami wideo, które miały u nas najwięcej wyświetleń. Wybraliśmy filmiki, które ukazały się w 2016 roku.

Zerknijcie na poniższe materiały i dajcie znać, co o nich sądzicie. A może Wy macie inne, które warto zobaczyć? Koniecznie wklejcie linki w komentarzach pod tekstem. Z chęcią zobaczymy Wasze propozycje!

Wiedźmin 3 w końcu z trybem FPP

Jeszcze w lipcu pisaliśmy o ciekawie zapowiadającej się modyfikacji do Wiedźmina 3, nad którą pracował SkacikPL. Teraz mamy dla Was dobrą wiadomość – jego mod dodający do gry tryb FPP został już udostępniony do pobrania!

Podobnie jak przedpremierowa wersja, tak i ta udostępniona graczom zawiera pewne ograniczenia. Włączając widok z oczu postaci nie będziemy mogli cieszyć się nim podczas walki oraz jazdy konnej. Dla niektórych może to być minus, dla niektórych plus (zwłaszcza jeśli mówimy o walce). Podczas wykonywania piruetów i innych obrotów widok FPP po prostu uniemożliwiłby orientację, zatem chyba rzeczywiście lepiej, że zbliżając się do przeciwnika kamera płynnie przechodzi za plecy Geralta a po zakończeniu walki ponownie wraca do jego głowy. Podobnie dzieje się podczas wsiadania na konia czy podchodzenia do NPC-ów. Tak, podczas dialogów FPP też zostaje automatycznie wyłączony.

SkacikPL informuje również, że jego mod posiada obecnie pewne błędy. Jednym z nich są znikające postacie niezależne, które – jeśli znajdą się tuż przed oczyma Białego Wilka – po prostu są dla nas niewidoczne. Możliwe jednak, że przyszłe aktualizacje moda uporają się ze wspomnianą niedogodnością.

Na drugiej stronie zobaczycie świetny mod do Skyrima.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie