Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

MS Flight Simulator – nowy trailer pokazuje samoloty i lotniska

Symulator od Microsoftu ląduje na PC już za pięć dni. Tymczasem po sieci fruwa nowe wideo, które prezentuje maszyny i lotniska dostępne w grze.

Poniższe wideo pokazuje zestaw samolotów, za których sterami zasiądzie posiadacz MS FS. Wyszczególniono maszyny, które pojawią się w wersji standardowej – oraz te dostępne w wydaniu deluxe i premium deluxe.

Oprócz tego filmik umożliwia wgląd w lotniska. Wszystko wskazuje na to, że gracz będzie mógł zwiedzić prawdziwy kawał świata.

Produkcja od Microsoftu – jak na szanujący się symulator przystało – będzie przywiązywać dużą wagę do takich elementów jak wierne odwzorowanie warunków pogodowych. Czasem – jak to w prawdziwym życiu bywa – będą one tak uciążliwe, że utrudnią ukończenie kursu. Latać będziemy zarówno za dnia, jak i nocą.

Warto przy okazji nadmienić, że firma z Redmond swego czasu wyjawiła wymagania sprzętowe tytułu – aby upewnić się, że odpalicie symulator na swoim sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Oprócz tego ostatnio informowaliśmy, że tytuł otrzyma polską lokalizację i pudełkowe wydanie. Fizyczna wersja produkcji będzie zajmowała 10 płyt.

Symulator Lotu w wersji na PC zadebiutuje 18 sierpnia 2020.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się