Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

MS Flight Simulator – nowy zwiastun prezentuje tryb VR

Na kanale Microsoft Flight Simulator na YouTube pojawił się świeży filmik, który pokazuje latanie w wirtualnej rzeczywistości.

O tym, że symulacja od Asobo Studio doczeka się trybu VR, wiemy już od dłuższego czasu. Jednak dopiero niedawno twórcy podali datę dodania wsparcia technologii do tytułu – w wirtualnej rzeczywistości pogramy już 23 grudnia. W internecie wylądował właśnie trailer, na którym twórcy omawiają wspomniany wariant zabawy. Filmik prezentuje fragmenty rozgrywki.

Tryb wirtualnej rzeczywistości, który ma zwiększyć realizm grania w ten i tak już realistyczny tytuł, wygląda obiecująco na materiale. Jak informują autorzy, gra będzie kompatybilna z większością zestawów VR dostępnych na rynku.

Premiera Microsoft Flight Simulator miała miejsce 18 sierpnia. Produkcja trafiła na razie wyłącznie na pecety, zgarniając bardzo dobre oceny krytyków. O recenzjach pisaliśmy pod tym adresem. Obecnie symulator jest dostępny w ramach usługi Xbox Game Pass na PC.

W planach jest wydanie tytułu na Xboksa Series X i S – i zgodnie z najnowszymi informacjami trafi on tam dopiero latem 2021. Wiadomość o tym wraz z trailerem z wersji na konsole Microsoftu publikowaliśmy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się