Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

3 komentarze

Microsoft Flight Simulator – będzie polska lokalizacja i wersja w pudełkach. Gra zajmuje 10 płyt

Wydawca Koch Media poinformował, że Microsoft Flight Simulator otrzyma polską lokalizację. Do sklepów w naszym kraju ma trafić fizyczne wydanie gry.

Niedawno Microsoft wyjawiło, że jego Symulator Lotu w wersji na PC zadebiutuje 18 sierpnia 2020. Tytuł będzie dostępny wyłącznie na komputery z systemem Windows 10. Osoby, które chcą zagrać w produkcję na Xboksie, będą musiały jeszcze trochę poczekać (najpewniej do premiery Xboksa Series X). Polski dystrybutor Koch Media zdradza teraz detale dotyczące wydania produkcji w naszym kraju.

Z wpisu na koncie Koch Media na Twitterze wynika, że MS Flight Simulator ukaże się w Polsce w dwóch wersjach: Standard i Premium Deluxe. Jeśli chodzi o tę drugą, to oprócz gry otrzymamy parę dodatków: 10 samolotów i tyle samo dodatkowych lotnisk (jak np. Heathrow w Londynie).

Ponadto z tego co ogólnie wiadomo, fizyczne wydanie ma zajmować 10 płyt.

Symulator Microsoftu umożliwi latanie samolotami do niemal każdego miejsca na świecie. Twórcy przenieśli do swojej gry realne lotniska, które mają żyć prawdziwym życiem. Dużą wagę przywiązuje się też do odwzorowania warunków pogodowych, które czasem – jak to w prawdziwym życiu bywa – będą tak uciążliwe, że znacznie utrudnią ukończenie kursu. Latać będziemy zarówno za dnia, jak i nocą.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się