Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

MS Flight Simulator – zobaczcie przelot nad huraganem Laura

Symulator lotu od Microsoftu oferuje odzwierciedlenie aktualnych warunków pogodowych. Dzięki temu gracze zaczęli niedawno zamieniać się w łowców huraganów.

Huragan Laura uderzył ostatnio w stany Luizjana i Teksas w USA, powodując ogromne zniszczenia. Fakt, że niebezpieczne zjawisko zostało przeniesione do MS Flight Simulator, wzbudził niemałe zaciekawienie fanów gry. Niedzielni piloci chcieli sprawdzić, jak to jest wlecieć w huragan – lub przemierzyć przestrzeń nad nim. W sieci zaczęły pojawiać się screeny i filmiki rejestrujące wyczyny graczy. Niektóre zobaczycie poniżej.

Przelot nad huraganem nie był jedynym eksperymentem, o jaki przez krótki czas od premiery symulatora Microsoftu pokusili się fani produkcji. Wcześniej pisaliśmy chociażby o wirtualnym kursie z Los Angeles do Dubaju – śmiałkowie lecieli bez przerw przez prawie 16 godzin; podróż zakończyła się twardym lądowaniem.

Premiera Microsoft Flight Simulator miała miejsce 18 sierpnia. Tytuł trafił wyłącznie na pecety, zbierając bardzo dobre oceny krytyków. O recenzjach piszemy więcej pod tym adresem.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się