Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

MS Flight Simulator – zobaczcie nagranie z 16-godzinnego lotu z Los Angeles do Dubaju

Gracze odbyli symulację lotu samolotem z Los Angeles do Dubaju. Podróż trwała tyle co w rzeczywistości, czyli około 16 godzin.

Fani MS Flight Simulator postanowili odtworzyć w grze przelot na jednej z najdłuższych tras świata – z Los Angeles do Dubaju. Zapaleńcy grali bez przerwy, a dotarcie Boeingiem 747 do celu zajęło im 15 godzin i 50 minut. Lot zakończył się twardym lądowaniem.

Piloci streamowali swój wyczyn na Twitchu – obszerny zapis rozgrywki jest dostępny tutaj. Całość nagrano w pomieszczeniu stylizowanym na kokpit; gracze zadbali też o odpowiednie stroje i czapki.

Premiera Microsoft Flight Simulator miała miejsce 18 sierpnia. Tytuł trafił wyłącznie na pecety, zbierając bardzo dobre oceny krytyków. O recenzjach gry piszemy więcej pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się