MotoGP 14 zadebiutuje w czerwcu 2014 roku

 Studio Milestone wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów motocyklowych wyścigów.

Tytuł ukaże się na PC, PS3, PS4, PS Vitę oraz Xboksie 360. Interesującym jest fakt, że gra nie jest obecnie planowana na Xboksa One. Twórcy obiecują, że znaczącej poprawie ulegnie oprawa wizualna, ma to być możliwe dzięki zastosowaniu nowego silnika graficznego. Szczególne wrażenie mają robić efekty świetle.

Należy spodziewać się również nowej jakości efektów dźwiękowych. Miłośnicy ryku silników jednośladów powinni być usatysfakcjonowani. MotoGP 14 ma oferować wszystkie klasy motocykli oficjalnych producentów, a także aż 18 torów i ponad 100 zawodników.

Wszyscy entuzjaści rywalizacji w trybie wieloosobowym, także powinni cieszyć się na planowane usprawnienia. Nacisk ma m.in. zostać położy na ulepszenie funkcji społecznościowych. Tymczasowa klasyfikacja wiekowa to PEGI 3, produkcja będzie więc doskonałym tytułem dla starszych i młodszych entuzjastów dwóch kółek.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet