Mercenary Kings nie ominie PlayStation 4

0 komentarzy

Jeśli podobała się Wam seria Metal Slug, dajcie szansę grze studia Tribute Games.

Tytuł dotychczas dostępny był w ramach Steam Early Access, ale gra trafi również na PS4. Pozycję będzie można nabyć za pośrednictwem PlayStation Store już 2 kwietnia. Gra budzi silne skojarzenia z produkcjami dostępnymi na automatach, który święciły triumfy w latach 90.

Fabuła jest bardzo umowna i opiera się na walce ze złą do szpiku kości organizacją, która zamierza przejąć kontrolę nad światem. Głównym bohaterem będzie komandos o pseudonimie Król, a motywować go będzie do walki chęć pomszczenia kolegów z oddziału.

W grze szczególną  rolę ma odgrywać crafting, który pozwoli nam na stworzenie śmiercionośnych i skutecznych broni. Jeśli nie mamy ochotę na zabawę w pojedynkę, nic nie stoi na przeszkodzie by zaprosić do rozgrywki przyjaciół i w maksymalnie 4 osoby stawić czoła przeciwnościom.

Mimo kreskówkowej oprawy Mercenary Kings nie jest dedykowane najmłodszym graczom:

)

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się