Bound by Flame ma oficjalną datę premiery

0 komentarzy

Gra RPG pojawi się 9 maja.

W tytuł będą mogli zagrać użytkownicy komputerów klasy PC, oraz konsol: PS4, PS3 a także Xboksa 360. Zaskakująca jest nieobecność w zestawieniu Xboka One. Za tytuł odpowiada studio Spiders, które było odpowiedzialne za grę Mars: War Logs oraz Feary: Legends of Avalon. Nie były to tytuły najwyższych lotów, ale ich najnowsza produkcja prezentuje się dość interesująco.

Bound by Flame będzie ukazywać akcję z perspektywy trzeciej osoby. Fabuła opowiada o najemniku, który częściowo dostał się we władanie demona. To od podejmowanych przez nas wyborów będzie zależało jak w dużym stopniu podporządkujemy się piekielnym siłom, by stać się potężnym. Nasze decyzje przyniosą konkretne konsekwencje. Jeśli często będziemy oddawać się pokusom, wpłynie to na wygląd postaci a nasza aparycja stanie się diaboliczna.

Po świecie fantasy nie będzie musieli poruszać się w pojedynkę. Napotkamy bohaterów niezależnych, którzy zgodzą się dołączyć do naszej drużyny. W zależności od naszego stosunku do kompanów, będziemy się z nimi przyjaźnić, rywalizować bądź romansować. Bestariusz natomiast będzie dość standardowy, skrzyżujemy miecze m.in. z nieumarłymi czy smokami.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się