Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD ukaże się na PC pod koniec miesiąca

Jeśli nie mieliście okazji przetestować tytułu na najnowszym handheldzie Nintendo bądź na którejś z konsol stacjonarnych, to macie okazję by nadrobić zaległości.

Siły zła na czele z Drakulą znów zagrażają ludzkości. Naszym celem jest powtrzymanie księcia ciemności. W kampanii przyjdzie nam pokierować Trevorem Belmontem, będącym łowcą wampirów, jego synem Simonem, oraz dwoma ukrytymi bohaterami. Każda z postaci posiada unikatowe umiejętności, dzięki czemu do gry nie wkrada się monotonia.


Wszyscy miłośnicy odkrywania sekretów, na pewno ucieszą się na wieść, że we wspomnianej Castelvanii znajduje się wiele sekretnych komnat, zawierających różnorakie bonusy.

Chociaż rodowód gry sięga konsoli przenośnej, nie znaczy to, że produkcja nie jest rozbudowana. Obszerny ekwipunek i zróżnicowane umiejętności bojowe naszych protagonistów sprawiają, że przemierzanie lokacji jest niezmiernie satysfakcjonujące.

)

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

  • rysiek

    To jedna z moich ulubionych gier na 3DS-ie 🙂 Ma niesamowity klimat. Wiadomo, że w HD będzie wyższa rozdziałka, ale granie na Nintendo z włączonym efektem 3D i tak jest o niebo lepsze. W tej gierce to doskonale się sprawdziło.

0 Shares
Share
+1
Tweet