CounterSpy wyląduje także na PS4

0 komentarzy

Gra studia Dynamighty pozwoli nam wcielić się w rolę szpiega w czasach Zimnej wojny.

Dotychczas tytuł zapowiedziany był jedynie PlayStation 3, Vitę oraz urządzenia mobline. CounterSpy będzie platformówką z silnie zaakcentowanymi elementami charakterystycznymi dla skradanek. Wcielimy się w niej w członka tajnej organizacji C.O.U.N.T.E.R., której zadaniem jest niedopuszczenie do wybuchu konfliktu między Związkiem Radzieckim a USA. Sabotować więc będziemy działania zarówno Amerykanów jak i Rosjan.

Plansze, które przyjdzie nam zwiedzać są generowane losowe, co sprawi, że za każdym razem zabawa będzie wyglądała inaczej. Żaden agent nie może się  obyć bez szerokiego spektrum gadżetów, które umożliwią mu wykonanie powierzonej misji. Nie inaczej jest w tym wypadku. Dodatkowo skrupulatnie przeczesując poziomy, natrafimy na tajemnicze projekty urządzeń, jakie na pewno warto będzie wykorzystać.

Pozycja zaoferuje tryb multiplayer, dzięki czemu możliwa będzie rywalizacja oparta na wspólnym przemierzaniu baz wroga. Mimo wykorzystania trójwymiarowej grafiki, poruszać będziemy się zaledwie w lewo bądź w prawo, jak w rasowych zręcznościowych grach 2D. Premiera została zapowiedziana na wakacje 2014 roku.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się