fragment plakatu filmu Morbius

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Na Morbiusa jeszcze zaczekamy. Premiera przełożona 3 tygodnie przed planowaną datą

Wyczekiwany Morbius, którego premiera miała się odbyć w styczniu, nie ma niestety szczęścia w MCU. Na film jeszcze zaczekamy.

Historia naukowca, który staje się wampirem, jednak nie ujrzy światła dziennego w styczniu. Premierę filmu przełożono już po raz siódmy (!). To zła wiadomość nie tylko dla fanów MCU, ale również dla wielbicieli kina; tytuł jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2022 roku. Miejmy nadzieję, że od tej pory obędzie się już bez opóźnień; Morbius – premiera ma się odbyć 1 kwietnia 2022 roku.

Nie wiadomo, dlaczego Sony zdecydowało się na ponowne przełożenie premiery. Niewykluczone, że ma to związek z ogromnym sukcesem kasowym obecnie wyświetlanego filmu z MCU, czyli Spider-Man: Bez drogi do domu. Do tej pory premierę przekładano ze względu na pandemię Covid-19. Przypomnijmy, że film miał początkowo ukazać się w lipcu 2020 roku. Datą, która wydawała się ostateczna, był natomiast 28 stycznia 2022.

W wampirycznej historii rodem z MCU zobaczymy Jareda Leto jako Michaela Morbiusa, naukowca chorego na rzadką chorobę krwi. Próbując wyleczyć siebie, a także pomóc innym pacjentom, przypadkowo staje się wampirem. Oprócz wspomnianego Jareda Leto na ekranach pojawią się m.in. Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, a także Michael Keaton, dla którego będzie to powrót w roli Vulture’a.

Czekacie na premierę Morbiusa?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się