fragment plakatu promującego film Spider-Man: Bez drogi do domu

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Spider-Man: Bez drogi do domu już w TOP 10 kasowych filmów wszechczasów

Popularność Spider-Man: Bez drogi do domu nie słabnie. Film bije kolejne rekordy box office.

Tytuł stale zbiera laury i bije kolejne rekordy. Jego box office w skali światowej już tydzień temu przekroczył miliard dolarów, co jest doskonałym wynikiem jak na obecne pandemiczne czasy. Aktualne zestawienia wskazują dodatkowo, że film znalazł się w TOP 10 najlepiej zarabiających filmów w historii, choć jak na razie dotyczy to wyłącznie rynku amerykańskiego. Miejsce na liście zapewniły produkcji zarobki w wysokości 609 milionów dolarów w samym USA.

Film znalazł się jak na razie na miejscu 10., lecz można się spodziewać, że ostatecznie zajmie wyższą lokatę. W jego zasięgu są m.in. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (620 milionów dolarów) czy Avengers (623 milionów). Liczymy na to, że Peter Parker nie powiedział jeszcze w tym zakresie ostatniego słowa.

Na całym świecie Spider-Man: Bez drogi do domu zebrał 1 368 892 000 dolarów. W tym tygodniu produkcję czeka premiera w Japonii, co z pewnością znacznie podwyższy ogólny wynik; produkcje Marvela cieszą się ogromną popularnością na terenie Azji.

Jeśli chodzi o wyniki w Polsce, nie wiadomo, za jaką część box office odpowiadamy. Dystrybutor filmu podał jednak informację, że produkcję Marvela i Sony obejrzał w naszym kraju już ponad milion widzów. Jeśli chcecie dołączyć do tego grona, nowy Spider-Man nadal jest wyświetlany w kinach na terenie całej Polski.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%