popcorn idealny na premiery filmów 2022 roku

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

TOP 10 premier filmów 2022 roku

Nadchodzący rok zapowiada się naprawdę ciekawie, jeśli chodzi o kinematografię. Sprawdźcie, jakie premiery filmów czekają nas w 2022.

10. Morbius – 28 stycznia 2022

Premiery filmów 2022 roku zaczynamy od ekranizacji komiksów. Choć wampiry nie są przy Marvelu pierwszym skojarzeniem, marka ma dość silnych przedstawicieli wśród nieumarłych. Jednym z nich jest Michael Morbius, naukowiec, który chciał wyleczyć chorobę krwi, a zamiast tego zaczął jej łaknąć. Szykuje się świetne widowisko, o czym świadczy choćby scena przemiany głównego bohatera. W jego rolę wcielił się zresztą Jared Leto, a to nazwisko mówi chyba samo za siebie. Film zobaczycie już w styczniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%