Blade i Morbius w jednym filmie? Twórcy MCU nie mówią „nie”

kadr z filmu Blade - Wieczny Łowca
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Czy Blade i Morbius mogą wystąpić w jednym filmie? Kevin Feige i Amy Pascal zostali o to niedawno zapytani w wywiadzie.

Obaj bohaterowie z Marvela otrzymają niedługo swoje produkcje. Morbius ma premierę już w styczniu 2022 roku, kiedy nadejdzie nowa wersja Blade’a – jeszcze nie wiadomo. Czego jednak są świadomi fani MCU, w ich ulubionych filmach może zdarzyć się niemal wszystko. W związku z tym kanał Geeks of Color poruszył temat ewentualnego połączenia uniwersów związanych z tymi dwoma bohaterami:

„Blade i Morbius to fajny pomysł. Nigdy nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Jest mnóstwo możliwości.”

– powiedziała Amy Pascal w rozmowie z Geeks of Color.

Oczywiście wypowiedź jest nieco wymijająca, jednak producentka nie ucięła tematu stanowczo. Jeśli MCU nadal będzie skupiać się na motywie multiwersum, możemy zresztą spodziewać się wielu ciekawych połączeń. Jak już wiadomo, kilka różnych światów pojawi się na pewno w sugerującym już to zresztą w samym tytule filmie Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa. Być może w takim razie kolejne nadchodzące filmy połączą również światy z pozoru tak odległe, jak uniwersum Blade’a i Morbiusa.

Najnowsze multiwersum możecie natomiast podziwiać w kinach, w których wyświetlany jest Spider-Man: Bez drogi do domu. Film jest na afiszach dopiero przez kilka dni, jednak już po samym weekendzie ma rewelacyjne wyniki w box office.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie