Figurki z filmu Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa ujawniają nowych bohaterów

doktor strange
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Doczekaliśmy premiery nowego Spider-Mana, czas zatem wypatrywać kolejnego widowiska. Nadchodzi Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa.

Zwiastun filmu pojawił się jako scena po napisach wspomnianego już Spider-Man: Bez drogi do domu. Jak na razie trailer nie jest dostępny oficjalnie w internecie, zobaczyć go możecie wyłącznie w kinach. W sieci ukazały się natomiast zdjęcia zabawek z nadchodzącej produkcji i to właśnie one ujawniły kilka nowych informacji.

Bohater tytułowy, doktor Stephen Strange, pojawia się wśród zabawek dwukrotnie i w dwóch wersjach. Wygląda na to, że bohater wystąpi w kilku wariantach, w tym także jako Defender Strange. Rzeczywiście nie mogliśmy spodziewać się niczego innego po filmie z koncepcją multiwersum. Zobaczcie, jak prezentują się zabawki:

Jedną z nowości jest również wprowadzenie do filmu kolejnej superbohaterki. America Chavez, znana też jako Miss America, zadebiutuje tym samym w całym filmowym uniwersum. Zabawka pozwoliła nam rzucić okiem na to, jak postać zaprezentuje się w nadchodzącej produkcji:

W filmie powróci ponadto wskrzeszony przez Doktora Strange Wong. Bohater pojawił się niedawno w scenach w Spider-Man: Bez drogi do domu oraz Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go również w kolejnym filmie:

Jak wiadomo, w kolejnej produkcji Doktor Strange będzie musiał zmierzyć się z dawnym przyjacielem, baronem Mordo. Ten również otrzymał oddzielną figurkę:

Zwróciliście uwagę na dodatkowe części znajdujące się w niektórych opakowaniach? Powstanie z nich Rintrah, mag z uniwersum wyglądający jak mityczny Minotaur. Jego obecność wśród zabawek sugeruje, że postać również pojawi się w filmie:

Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 i jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie