Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mod do Skyrim, który pozwala niszczyć ponad 900 obiektów

Destructible Objects Mod wprowadza ciekawą funkcję.

Modder o pseudonimie FriendlyAnt właśnie wypuścić całkiem interesujący mod do Skyrim. Mowa o Destructible Objects Mod, który pozwala niszczyć ponad 900 różnych obiektów w grze.

Jak czytamy w opisie modyfikacji, mod daje możliwość innego podejścia do rozgrywki. W trakcie walk, gracz musi się na przykład starać, żeby nie zniszczyć przedmiotów i innych obiektów przez przypadek. Niszczyć można także drzwi, dzięki czemu gracz może dotrzeć do nowych miejsc bez używania wytrychu.

W przyszłość mod ma także oferować niszczenie budynków, co byłoby już naprawdę mocną ingerencją w rozgrywkę w Skyrim.

Co sądzicie o takiej modyfikacji? Tę o której mowa znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%