Ubisoft o ważnej nowości w Rainbow Six Siege: “Nikogo nie oszukujemy, nie jesteśmy chciwi”

Ubisoft tłumaczy dosadnie, jakie ma podejście do loot boxów w Rainbow Six Siege. Sprawa dotyczy oczywiście zapowiedzianych jakiś czas temu Pakietów Outbreak.

Dyrektor marki Ubisoft, Alexandre Remy, wypowiedział się na temat skrzynek i ogólnie mikropłatności w wywiadzie dla serwisu MCV. Stwierdził przede wszystkim, że Ubisoft nie oszukuje nikogo, jeśli chodzi o nadchodzący systemem lootbox dla Rainbow Six Siege.

Nie uważam, że kogoś oszukujemy, nie sądzę, abyśmy byli chciwi – zaznaczył Alexandre Remy (cytujemy za PCGamesN) powtarzając, że nagrody oferowane w skrzynkach nie będą miały żadnego wpływu na grę i nie otrzymamy duplikatów tych samych przedmiotów.

Podczas rozmowy z serwisem PCGamesN na Six Invitational w zeszły weekend Alexandre Remy powiedział natomiast, że zespół ma szczególne zasady dotyczące tego, co znajduje się w paczkach, a czego w nich nie znajdziemy. Zaznaczył, że w przypadku Pakietów Outbreak nigdy nie chodziło o rozgrywkę. Muszę powiedzieć: to tylko skórki. PCGamesN usłyszał ponadto zapewnienie, że zespół wspierający Rainbow Six Siege nigdy nie przygotuje losowych dropów, które miałyby wpłynąć na rozgrywkę, a Pakiety Outbreak to pamiątkowy prezent z tego wydarzenia.

Pakiety Outbreak w Rainbow Six Siege

Tak Ubisoft opisywał skrzynki w Rainbow Six Siege pod koniec stycznia:

Pakiety Outbreak nie będą zawierały żadnych przedmiotów wpływających na przebieg rozgrywki, a jedynie elementy kosmetyczne.

Na Kolekcję Outbreak składa się 50 niepowtarzalnych przedmiotów, wśród których nie ma żadnych duplikatów. Oznacza to, że jeśli zbierzecie 50 Pakietów Outbreak, to macie gwarantowaną całą kolekcję, w tym Elitarny uniform. W pakietach znajdą się uniwersalne i niepowtarzalne skórki broni, osprzęt głowy, mundury, ozdoby, a także dostępny wyłącznie w ramach kolekcji Elitarny uniform na bieżący sezon. I choć unikatowe umundurowanie będzie dostępne wyłącznie w Pakietach Outbreak, to już po rozpoczęciu wydarzenia do bezpośredniej sprzedaży trafi jego standardowa wersja. W pakietach znajdziecie wyłącznie przedmioty rzadkie, epickie i legendarne, a żadna ich zawartość nie będzie pokrywała się z zawartością Pakietów Alfa.

Pakiety Outbreak.

Pakiety Outbreak są do nabycia w cenie 300 Kredytów R6 za sztukę. Jak już wspominaliśmy, w toku rozgrywki będzie można zdobyć też kilka innych nagród związanych z tym wydarzeniem, ale będą one przyznawane na innych zasadach, które ujawnimy w późniejszym terminie.

Wszyscy użytkownicy, którzy zalogują się do gry podczas wydarzenia Outbreak od razu otrzymają cztery Pakiety Outbreak. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grą i kupili Edycję Rozszerzoną tuż przed lub w trakcie wydarzenia, otrzymają 10 pakietów przypisanych do tej Edycji plus cztery za zalogowanie się w trakcie wydarzenia. Użytkownicy, którzy kupią Edycję Rozszerzoną po zakończeniu wydarzenia, także otrzymają 10 Pakietów Outbreak.

Kolekcja Outbreak będzie zawierała przedmioty do zmiany wyglądu dla następujących operatorów:

 • Dwaj operatorzy Chimery
 • Smoke
 • Ying
 • Buck
 • Kapkan
 • Hibana
 • Zofia
 • Fuze
 • Ash
 • Doc
 • Thermite
 • Tachanka
 • Glaz

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.