Dzisiaj rozpoczyna się Apokalipsa w Battlefield 1!

Czekaliście na powiew nowości na polu walki? Dzisiaj Battlefield 1: Apokalipsa staje się dostępne dla niektórych graczy, a deweloperzy z ED DICE przedstawiają pięć powodów, dla których warto zainteresować się dodatkiem.

Czwarty dodatek do Battlefield 1 staje się faktem. Od 20 lutego Battlefield 1: Apokalipsa jest dostępne dla osób, które posiadają Przepustki Premium. Daje ona możliwość pogrania w najnowsze DLC o dwa tygodnie wcześniej, zanim sięgną po dodatek pozostali gracze. Ci będą mogli zatem przeżywać apokalipsę od 6 marca.

DICE przedstawia 5 powodów, dla których warto zagrać w Battlefield 1: Apokalipsa, przy okazji opisując zawartość dodatku. Was trzeba namawiać?

Battlefield 1: Apokalipsa:

1 – Atmosfera największych, najstraszliwszych bitew Wielkiej Wojny

Zobacz prawdziwie piekielne krajobrazy na najnowszych mapach z dodatku Battlefield 1 „Apokalipsa”. Niezależnie, czy ścierasz się w wysokich Alpach, czy w głębokich, błotnistych okopach, nie zabraknie okazji do desperackiej walki o przetrwanie. Na każdej z map druzgoczące skutki wojny wywołają u ciebie podziw i przerażenie.

Battlefield 1 Apokalipsa

2 – Konie z maskami przeciwgazowymi

Dostępne tylko na mapach z dodatku Battlefield 1 „Apokalipsa” konie wyposażone w maski przeciwgazowe zasieją strach w sercach twoich przeciwników. Nowe wyposażenie zapewni im pełną ochronę przed trującymi gazami, ale przemierzając niebezpieczne krajobrazy „Apokalipsy” również i ty musisz zawsze mieć pod ręką swoją niezawodną maskę.

Battlefield 1 Apokalipsa

3 – Mnóstwo elementów do odblokowania oraz wyzwań dla ambitnych kolekcjonerów i pewnych siebie profesjonalistów

Odblokuj więcej uzbrojenia dzięki całkiem nowym zadaniom broni i wypełniaj unikalne przydziały służby, by mieć szansę na zdobycie wyjątkowych nieśmiertelników. Wszyscy profesjonalni gracze pokochają nasz nowy rodzaj specjalizacji – przypadłości. Przypadłości to specjalne utrudnienia, które przeszkadzają twoim żołnierzom w walce. Pokaż wszystkim kto tu rządzi i dostań się na szczyt tablicy wyników pomimo aktywowanych przypadłości, takich jak „Śmiertelne Żniwo” (tracisz 200 punktów za każdym odrodzeniem), czy „Paranoja” (nie możesz zdjąć maski p-gaz).

Battlefield 1 Apokalipsa

4 – Unikalne możliwości zabijania wrogów w walce wręcz

Wyjątkowe sytuacje wymagają radykalnych środków. Posiadacze dodatku Battlefield 1 „Apokalipsa” znajdą straszliwy tasak do mięsa w swoim arsenale broni do walki wręcz i będą mogli zastąpić zwykłe granaty nowymi granatami samoróbkami. Ponadto, zbierając części z pakietów, gracze mogą odblokować kolejną broń – siekiero-łom.

Battlefield 1 Apokalipsa

5 – Ocal towarzyszy (i zdobądź mnóstwo punktów) dzięki moździerzowi Livensa

Wkraczając na mapy dodatku Battlefield 1 „Apokalipsa”, rozglądaj się za niedostępną dotąd bronią stacjonarną – moździerzem Livensa. Znajdź to śmiercionośne urządzenie i zaatakuj wrogów chmurą trującego gazu. Zaskocz wrogów straszliwą salwą, odmień losy bitwy i zdobywaj mnóstwo punktów doświadczenia.

Źródło: battlefield.com

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.