Xbox Game Pass Logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Game Pass otrzyma parę mocnych gier, w tym Stardew Valley

Microsoft zapowiedział nowe gry, które trafią do Xbox Game Pass w ciągu następnych miesięcy. Jest wśród nich szalenie popularne Stardew Valley.

Subskrybenci Xbox Game Pass nie mogą narzekać na brak nowości. Microsoft aktualizuje ofertę bez dłuższych przerw i dba, aby subskrybenci usługi otrzymywali też debiutujące tytuły. Największy wysyp premier dopiero przed nami, ale nie oznacza to, że przed tym będziemy się nudzić.

Microsoft ogłosił kolejne gry, które zagoszczą w katalogu usługi. Są to tytuły niezależne, ale znaczna większość z nich jest warta Waszej uwagi. Niestety, nie poznaliśmy jeszcze dat debiutów wszystkich ujawnionych gier.

Do Game Passa trafią następujące produkcje:

  • Library of Ruina – konsole oraz PC – już dostępne
  • Aragami 2 – konsole – 16 września
  • Evil Genius 2: World Domination – konsole – 4 kwartał 2021 roku
  • Pupperazzi – konsole – brak konkretnego terminu
  • Stardew Valley – jesień 2021 roku

Fanów indyków szczególnie ucieszy obecność Stardew Valley w abonamencie. Tytuł ten to gigantyczny hit, który zdobył serca i portfele wielu milionów graczy. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznaliście, zdecydowanie powinniście dać mu szansę. Choć nie jest to gra dla każdego, jej popularność nie wzięła się znikąd.

Jeśli poszukujecie taniego abonamentu Xbox Game Pass, odwiedźcie nasz dział z promocjami. Microsoft często organizuje akcje, które pozwalają na zgarnięcie subskrypcji w przystępnej cenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się