Megan Fox w Mortal Kombat 1 to porażka? Fani zawiedzeni

Megan Fox w Mortal Kombat
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

Megan Fox coraz częściej pojawia się w branży gier wideo. Tym razem użyczyła głosu jednej z postaci w grze Mortal Kombat 1. Niestety fani nie są z tego faktu zadowoleni.

Megan Fox w Mortal Kombat 1 wcieliła się w rolę Nitary. Popularna aktorka udzieliła bohaterce głosu, co spotkało się z konkretną reakcją fanów. Większość z nich jest mocno zawiedzioną grą aktorki. Czy rzeczywiście jej rola wypadła słabo, jak można przeczytać w sieci?

Swoje opinie na temat występu Mega Fox wyrazili niektórzy użytkownicy Reddita. Gracze, którzy posiadają wczesny dostęp do produkcji, ocenili, że kwestie wypowiadane przez Nitarę są zbyt automatyczne, jakby były sztuczne. Jeden z forumowiczów stwierdził, że Megan mogłaby się zdecydowanie bardziej postarać…

Co ciekawe, to nie pierwszy przypadek słabej gry aktorskiej w serii. Odsłona Mortal Kombat 11 na liście aktorów głosowych miała miejsce m.in. dla Rondy Rousey, profesjonalnej wrestlerki. Ta wcieliła się w rolę Sonyi Blade i bezsprzecznie nie był to najlepszy występ, jaki zaliczono w historii cyfrowych bijatyk. Jak widać, Megan Fox w Mortal Kombat wypadła podobnie.

Jednakże głos tej czy innej postaci nie powinien wpływać na ostateczną ocenę gry. Nowy Mortal Kombat będzie najpewniej udaną produkcją. Niektórzy gracze już toczą swoje pojedynki i nic nie wskazuje na to, abyśmy mieli do czynienia z jakąkolwiek klapą. Na koniec coś o premierze. Mortal Kombat 1 zadebiutuje już 19 września. Gra ukaże się na PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i oczywiście PC.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie