Megan Fox w Mortal Kombat 1. Aktorka opowiada o swojej nowej roli

Megan Fox w Mortal Kombat 1. Wcieli się w kultową wampirzycę
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

Pogłoski okazały się prawdą – Megan Fox faktycznie wystąpi w Mortal Kombat 1 i to jako Nitara. Zagra więc kultową, złaknioną krwi i flaków wampirzycę.

Skądś to znamy, nie? Megan Fox… chce krwi… wampirzyca… Na pewno ktoś z Was obejrzał dziś kultowy w pewnych kręgach film Zabójcze Ciało z 2009 roku, prawda? Wtedy aktorka może nie wystąpiła w roli wampirzycy, ale demonicy, choć to już delikatna różnica. W zasadzie aktorka grała też stricte wampira, choć w filmie Nocne Kły, który jak na razie nie zyskał statusu kultowego. Teraz jednak zostanie wampirem i to w Mortal Kombat 1.

Twórcy potwierdzili te wieści, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że pogłoski sprzed jakiegoś czasu są faktem. Oznacza to, że do gry może także trafić Travis Scott, choć nie wiemy, w jakiej formie. Megan Fox wystąpi jednak jako Nitara. Wampirzycę mogliśmy pierwszy raz spotkać w Mortal Kombat: Deadly Alliance, a później pojawiała się w niektórych częściach serii. Jej ostatni “występ” do Mortal Kombat 11.

Na pokazanym zwiastunie postaci Megan Fox tłumaczy, jakie motywacje napędzają jej postać. Dowiadujemy się, że było ciężko się w nią wczuć, bo “z jakiegoś powodu” jej bycie wampirem “rezonuje” z hollywoodzką aktorką.

https://twitter.com/MortalKombat/status/1699528425332207667

Spragnieni większej ilości newsów i materiałów o nowym Mortal Kombat? Tutaj znajdziecie ich całą masę, w tym ostatni gameplay pokazany na targach Gamescom 2023. Gra zadebiutuje na PC, PS5, Xbox Series i X oraz Nintendo Switch 19 września 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie