Mortal Kombat 1 z postaciami Pixara, Disneya i Dreamworks. Spektakularna nowość

Mortal-Kombat-1-Disney
Newsy PC

Może Myszka Miki zamiast Scorpiona, albo Elza z Frozen zamiast Sub-Zero? Jest to możliwe dzięki naprawdę świetnie wykonanym i bajecznym modyfikacjom do gry Mortal Kombat 1.

Mortal Kombat 1 to jedna z najlepszych bijatyk, jakie dostaliśmy na komputerach PC oraz konsolach w ostatnich miesiącach. Gra ma mocną konkurencję w postaci Tekken 8 i Street Fighter 6, lecz jakby nie patrzyć, każda z tych marek oferuje odmienny i niepowtarzalny klimat. Ten tutaj, w Mortal Kombat, spływa czerwoną farbą i jest zdecydowanie najmroczniejszy. Ale… może udałoby się zrobić z tego prawdziwą bajkę? Zdziwieni takim pomysłem? My też, dopóki nie zobaczyliśmy filmików z MK1, w których występują bohaterowie Pixara, Disneya i Dreamworks.

Mortal Kombat 1 z walczącym Donaldem i Królem Lwem

Na arenie walki zameldowali się Myszka Miki, Donald, Goofy, Elsa, Roszpunka i wielu innych bajkowych bohaterów. Jest to możliwe dzięki modyfikacjom do Mortal Kombat 1, które po prostu rozwalają system. To projekty ToastedShoes, które na razie możemy zdobyć jedynie odpłatnie, lecz ostatecznie mody mają wylądować na nexusmods i każdy pobierze je za darmo. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

Niecierpliwi mogą kupić projekty, wspierając twórcę w serwisie Patreon. Pozostali niech czekają cierpliwie na darmowe wersje, które jeśli tylko się pojawią, to na pewno o nich napiszemy i podrzucimy Wam linki.

Zobacz filmiki z postaciami Pixara, Disneya i Dreamworks w MK1 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie