Mortal Kombat 1 za darmo przez weekend na PS5, Xbox Series i PC

Mortal-Kombat-1-za-darmo
Newsy PC PS5 Xbox Series

Spragnieni walki mogą wypróbować najnowszą odsłonę bijatyki od NetherRealm Studios nie wydając ani grosza. Mortal Kombat 1 za darmo pobierzemy już dzisiaj.

Premiera Mortal Kombat 1 miała miejsce niemal pół roku temu, a kto nie zdecydował się jeszcze na kupno tej bijatyki, może sprawdzić ją teraz za darmo. Deweloper ogłosił darmowy weekend, który rusza już dzisiaj o 18:00 i potrwa do 11 marca, do godziny 9:00 czasu polskiego. W tym czasie będziemy mogli przetestować MK1, lecz w nieco okrojonej wersji. Niestety nie dostaniemy dostępu do pełnej gry, więc co dokładnie sprawdzimy?

Mortal Kombat 1 za darmo. Gdzie pobrać i co oferuje wersja próbna?

Gracze, którzy zdecydują się pobrać weekendową wersję próbną MK1, będą mogli bawić się w trybie sieciowym oraz lokalnym. Jednak jeśli zechcemy sprawdzić Story Mode i tryb Invasions, napotkamy ograniczenia do pierwszej mapy i dwóch początkowych rozdziałów. Lecz i tak nie jest źle, ponieważ to, co nam udostępniono, zdecydowanie pozwoli wyrobić sobie własne zdanie co do sensowności kupna pełnej wersji gry.

Podajemy linki, skąd dzisiaj od 18:00 będziemy mogli pobrać plik i zacząć rozgrywkę:

Mortal-Kombat-1-za-darmo
Mortal Kombat 1 za darmo do sprawdzenia.

Szkoda, że podczas sprawdzania bijatyki otrzymamy ograniczony tryb Inwazji. To swego rodzaju kampania dla jednego gracza, w której stajemy przed szeregiem różnych wyzwań. Dodatkowym smaczkiem jest tutaj mechanika postępów i RPG, które urozmaicają zabawę. Poruszamy się swoją postacią po planszy, a nasza postać przypomina bardziej pionek do gry niż bohatera, którym walczymy na arenie. Pełno tutaj mini gierek i oczywiście zwykłych starć z przeciwnikami.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie