Masz PS5, masz dodatkowe dni na darmowe sprawdzanie gry z Wolverine’m, Deadpoolem i Iron Manem

Marvel’s Midnight Suns
Newsy

Już dzisiaj dostęp do wersji próbnej gry Marvel’s Midnight Suns miał być zablokowany na PS5. Jednak twórcy tytułu dali nam więcej czasu.

Posiadacze konsol PS5 dostali więcej czasu na demo Marvel’s Midnight Suns. Te miało być dostępne w PS Store jedynie do 27 marca, a stało się inaczej.

Demo Marvel’s Midnight Suns na PS5

Dodatkowy czas na wypróbowanie tytułu dostaliśmy nie bez powodu. Jak czytamy na Twitterze, w niektórych regionach gracze mieli problem z pobraniem dema. Błąd naprawiono, a w ramach rekompensaty możemy testować Marvel’s Midnight Suns przez dodatkowe 3 dni, do czwartku 30 marca, godz. 9:00 czasu polskiego.

Przypominam, że demo jest dostępne dla wszystkich posiadaczy PS5. Po pobraniu tytułu (dostępny pod tym linkiem), możesz bawić się przy nim bez ograniczeń czasowych. Wszelkie poczynione postępy przeniesiesz do pełnej wersji gry, jeśli ją kupisz.

Deweloper podkreśla również, że jeśli skorzystałeś z wersji próbnej gry Marvel’s Midnight Suns na początku tego roku, możesz kontynuować grę. Wystartujemy od miejsca, w którym przerwaliśmy ją, pod warunkiem, że gramy na tej samej platformie.

Pamiętajcie też, że opisywane demo to coś zupełnie innego niż trial Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition dostępny w ramach PS Plus Premium.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie