W świetnie przyjętą grę Marvela zagracie za darmo na PS5 i Xbox Series przez ograniczony czas

Marvel's Midnight Suns do ogrania za darmo na PS5 i Xbox
Newsy PS5 Xbox Series

Marvel’s Midnight Suns okazało się jedną z lepszych premier gier Marvela, choć opinia ta pochodzi raczej od mediów. Gracze będą mogli przekonać się o tym samodzielnie.

To jedna z tych gier, które przez media i branżę zostały przyjęte wyjątkowo dobrze. Obecnie średnia ocena na Metacriticu zdaniem krytyków waha się między 81 a 83 na 100. To naprawdę godny podziwu wynik, którego nie osiąga wiele innych premier. Coś jednak poszło nie tak, bo wielu graczy zaczęło krytykować grę i deweloperów. W efekcie tytuł bardzo słabo się sprzedał. Najpewniej na skutek tego Firaxis Games postanowiło zachęcić społeczność do rozgrywki, udostępniając grę za darmo.

Marvel’s Midnight Suns jest dostępne do ogrania za darmo od dzisiaj do 26 marca 2023 roku. Warto wspomnieć, że darmowy weekend dotyczy jedynie użytkowników PS5 i Xbox Series X i S (posiadacze PC mogli grać za darmo niedawno). Przetestują oni jednak pełną wersję gry. Niestety, gracze na Xboksach muszą mieć wykupiony abonament Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate.

Gracze sami mogą mieć sprawdzić, o co tyle szumu w mediach i czy tytuł faktycznie gra jest tak udana, jak twierdzą krytycy. Gracze, którzy kupili produkcję, narzekają m.in. na problemy z optymalizacją. Spora część graczy wydaje się jednak niezadowolona z faktu, iż jest to pozycja strategiczna z walką turową w stylu XCOM. Ciężko jednak uznać to za mankament, skoro właśnie na tym gatunku opiera się sedno tytułu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie