W jedną z najlepszych gier Marvela ostatnich lat zagracie za darmo przez najbliższy czas

Steam rozdaje gratisy z okazji nowej wyprzedaży. Jak je odebrać?
Newsy PC

Na Steam dostępna jest kolejny zestaw gier do ogrania przez weekend. Kolejne gry za darmo to m.in. świetnie przyjęte Marvel’s Midnight Suns.

Z jakiegoś powodu tytuł wywołał jednak pewne kontrowersje i choć zdaniem wielu redakcji i krytyków gamingowych Marvel’s Midnight Suns jest naprawdę świetną, wciągającą i “świeżą” pozycją z superbohaterami Marvela, spora część graczy nie dała się przekonać. Tytuł poniósł komercyjną klęskę, a zapewne w celu naprawy sytuacji został właśnie udostępniony za darmo. Spokojnie – tylko na weekend.

Gry za darmo na weekend na Steam

Do tego gracze w swoich ocenach również nie wydają się pocieszeni i mocno skrytykowali jedną z ostatnio wydanych gier spod szyldu Marvela. Czemu Midnight Suns tak podzieliło graczy i krytyków? W sumie ciężko samemu wpaść na jakąś sensowną odpowiedź, ale w zasadzie teraz nie trzeba tego robić. Można w końcu zupełnie za darmo wypróbować grę i przekonać się o tym samemu. Czy rację mają krytycy, czy może gracze? W Marvel’s Midnight Suns zagramy zupełnie za darmo przez najbliższe dni, do 19 lutego 2023 roku. Wystarczy dopisać grę do konta na Steam.

To oczywiście nie koniec, bo do wypróbowania mamy również Age of Empires IV od Relic Entertainment. Kolejna część uwielbianej serii nie jest aż tak kontrowersyjną pozycją, jak wspomniana wyżej produkcja od twórców serii XCOM, a fani strategii od razu się w niej odnajdą. Jeżeli chcecie przez najbliższe wolne dni pocisnąć w AoE4, musicie udać się w tym celu na kartę Steam gry. Do tych dwóch pozycji dołączyło jeszcze polskie Book of Demons, czyli niepozorna, ale diabelsko wciągająca hybryda karcianki z roguelike’iem polana bardzo klimatycznym sosem Diablo. Dla każdego fana hack’n’slashy – pozycja obowiązkowa!

Przy okazji warto też wspomnieć, iż każda z udostępnionych na darmowym weekendzie gier dostępna jest po obniżonej cenie. Midnight Suns kosztuje obecnie 149,40 zł, a AoE4 107,99 zł. Book of Demons z racji swojego znacznie mniejszego kalibru to wydatek jedynie 17,99 zł, co akurat jest naprawdę dobrą opcją.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie