Marvel’s Avengers i Final Fantasy 7 Remake – premiery opóźnione, oto nowe daty

Square Enix informuje o nowych datach premier dla dwóch gier spod swoich skrzydeł. Final Fantasy 7 Remake wpycha się pomiędzy RE3 Remake a Cyberpunk 2077, a Marvel’s Avengers dostaniemy grubo po pierwotnie wyznaczonym terminie.

Złe wieści (dla niecierpliwych) dochodzą do nas z obozu Square Enix – firma zdecydowała się na przełożenie premier dwóch oczekiwanych gier: Marvel’s Avengers i Final Fantasy 7 Remake.

Marvel’s Avengers – nowa data premiery

W tym przypadku obsuwa jest spora i na grę z superbohaterami przyjdzie nam poczekać niemal cztery miesiące dłużej. Deweloer odpowiedzialny za produkcję, Crystal Dynamics, tłumaczy, że zawsze stawia poprzeczkę wysoko i chce dostarczać gry o najwyższej jakości. – Aby osiągnąć ten cel, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu daty premiery Avengers Marvela na 4 września 2020 roku – informuje deweloper w komunikacie Square Enix.

Zatem nowa data premiery to 4 września 2020 roku, kiedy to tytuł zadebiutuje na PS4, Xbox One, PC i Google Stadia.

Final Fantasy 7 Remake – nowa data premiery

Odświeżona wersja FF7 została natomiast opóźniona o pięć tygodni. Tłumaczenie jest podobne jak przy Avengers’ach, czyli chęć dopracowania gry. Podejmujemy tę trudną decyzję, aby dać sobie kilka dodatkowych tygodni na ostateczne doszlifowanie gry i zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia – czytamy w komunikacie.

Nowa data premiery dla FF7 Remake, to 10 kwietnia 2020 roku. Tego dnia tytuł pojawi się na konsoli PlayStation 4, która ma roczną ekskluzywność. Co ciekawe, Square zdecydowało się na naprawdę gorący okres z premierą remake’u, który trafi do sprzedaży pomiędzy Resident Evil 3 Remake (3 kwietnia) a Cyberpunk 2077 (16 kwietnia). Zatem trzy wielkie hity na kwiecień!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: