Spider-Man tańczy z mechem pod stopami. Pająk na pająku w Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers - Spider-Man
PS4 PS5

Błędy w grach wideo dla niektórych mogą być utrapieniem, a dla innych śmiesznostką, która „zrobi im dzień”. Dziś przychodzę do Was propozycją właśnie tej drugiej rzeczy, która wydarzyła się podczas grania w Marvel’s Avengers. Spider-Man, dobrze się czujesz?

Wyobraźcie sobie, że jesteście kimś ze zmodyfikowanym DNA, które sprawiło, że macie super-siłę. Jesteście tak silni, że możecie bujać się po lesie na pajęczynach, a dodatkowo w tym samym momencie trzymacie ogromnego pajęczego mecha swoimi stopami. Ponadto możecie w tym samym czasie robić taneczne akrobacje. Tak, to właśnie wspomniany bug, który możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Jak widać, redditor CptnCASx miał pecha i szczęście jednocześnie. Nikt raczej nie chce natrafiać celowo na bugi (no może poza fanami exploitów), ale ten z powyższego nagrania należy do wyjątkowo zabawnych. Część z

Was może się zastanawiać, dlaczego Spidey ma nieco zmienione barwy. Nie jest to już kwestia błędu, a specjalnej skórki, która wyposażyła go w strój znany z podobny do tego znanego z Ziemi-94823 – alternatywnej linii czasowej w komiksowym świecie Marvela. Tam jednak superbohater nosił jeszcze specjalne okulary Cyclopsa.

Pozostając w temacie człowieka-pająka, być może przegapiliście inny news z dzisiaj związany z tą postacią. Jak zdradził sam Tom Holland, w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu pojawi się animacja znana z ostatniej gry z PlayStation z Peterem Parkerem w roli głównej. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie