Gwiazda The Mandalorian potwierdza: zakończono zdjęcia do 3. sezonu serialu

The Mandalorian sezon 3. skończył zdjęcia / Baby Yoda
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

The Mandalorian – a ściślej sezon 3. tej popularnej produkcji – oficjalnie zakończył zdjęcia. To daje szansę na premierę jeszcze w tym roku.

Informacja pochodzi oczywiście z mediów społecznościowych; o wszystkim wiemy dzięki specjalistom od kostiumów oraz Carlowi Weathersowi, czyli odtwórcy roli Greefa Kargi. Aktor udostępnił zdjęcie ukazujące wyszyty emblemat działu kostiumów wraz z piktogramem nawiązującym do serialu. Oryginalną grafikę umieściła na Twitterze pracująca nad serialem Amanda Ramirez:

Ekipa serialu The Mandalorian kręciła sezon 3. od października zeszłego roku, o czym również poinformował wówczas Carl Weathers. Jak na razie nie wiadomo jednak, na czym dokładnie skupi się fabuła nowej odsłony. Do obsady dołączył niedawno Christopher Lloyd, jako nowa postać zapewne jeszcze namiesza w uniwersum. Dotychczas w serialu pojawili się m.in. Pedro Pascal, Gina Carano, Ming-Na Wen, Temuera Morrison, Werner Herzog, Amy Sedaris, Giancarlo Esposito, Rosario Dawson, a także Mark Hamill.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy The Mandalorian powróci na sezon 3. do Disney+. Tak szybkie zakończenie zdjęć daje jednak szansę na to, by nowe odcinki pojawiły się pod koniec bieżącego roku. Polscy widzowie obejrzą wówczas serial bez najmniejszych problemów; Disney+ oficjalnie potwierdził już bowiem start platformy w Polsce. Seriale udostępnione w streamingu przez Disneya będziemy mogli oglądać już 14 czerwca 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie