Mafia III oraz Gears of War 4 – chcecie zagrać? Te sterowniki pomogą

Mafia III oraz Gears of War 4 – chcecie zagrać? Te sterowniki pomogą
Newsy PC Technologie

AMD wydaje nowe drivery z myślą o nadchodzących grach.

Czerwona ekipa informuje, że AMD Radeon Software Crimson Edition 16.10.1 są już gotowe do pobrania. Warto się w nie zaopatrzyć, jeśli planujecie zagrać w Mafia III lub Gears of War 4. Pierwszy ze wspomnianych tytułów zadebiutuje już jutro (7 października), na drugi musimy poczekać do przyszłego tygodnia (11 października).

Oprócz wsparcia dla wspomnianych produkcji, nowe sterowniki dla kart AMD Radeon oferują profil CrossFire dla Shadow Warrior 2, za które odpowiada polskie studio Flying Wild Hog. W ten tytuł będziemy mogli pograć od 13 października.

Jeśli jesteście chętni na drivery AMD Radeon Software Crimson Edition 16.10.1, pobierzecie je ze z oficjalnej strony AMD.

Sterowniki poprawiają również kilka błędów w innych produkcjach. W przypadku Deus Ex: Mankind Divided zlikwidowano zawieszanie się gry podczas korzystania z trybu AMD CrossFire, w The Crew wyeliminowano gwałtowne spadki płynności, a w Overwatch nie zobaczymy już migotania tekstur na postaciach w menu wyboru bohatera lub podczas rozgrywki w trybie AMD Crossfire. Takiego samego błędu pozbył się również Paragon.

Mafia III wymagania sprzętowe. Minimalne oraz rekomendowane

2K Games podało minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe dotyczące gry Mafia III w wersji na PC. Nie są one wygórowane jeśli chodzi te pierwsze. Tutaj wystarczy leciwa karta graficznaGeForce GTX 660 i procesor Intel i5-2500 GHz. Potrzebne będzie jeszcze 6 GB RAM i 50 GB wolnego miejsca na dysku.

Co z rekomendowanymi wymaganiami? Tutaj już potrzebny będzie naprawdę mocny procesor Intel i7 oraz karta graficzna na poziomie GeForce’a GTX 780.

Minimalna wymagania sprzętowe Mafia III:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-2500K GHz lub AMD FX-8120
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub Radeon HD7870; 2 GB pamięci
  • RAM: 6 GB
  • HDD: 50 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania sprzętowe Mafia III:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3770 lub AMD FX 8350 @ 4,0 Ghz
  • Karta graficzna: GeForce GTX 780/GTX 1060 lub Radeon R9 290X; 4 GB pamięci
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 50 GB wolnego miejsca

Wymagania sprzętowe Gears of War 4

Przy okazji Gamescomu producent gry Gears of War 4podał wymagania sprzętowe dotyczące produkcji. W minimalnej specyfikacji dowiadujemy się o procesorze Intel i5 3470 z częstotliwością 3.0 Ghz.

Potrzebna będzie także karta graficzna GeForce 750 Ti z 2 GB RAM oraz 8 GB RAM jeśli chodzi o pamięć. Jak przedstawia się reszta wymagań, czyli rekomendowane oraz tak zwane idealne? Zerknijcie na grafikę poniżej, która wszystko wyjaśnia.

Gears of War 4 wymagania sprzętowe
Gears of War 4 wymagania sprzętowe
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie