Potrójna strata w PS Plus. W listopadzie z usługi wypadną trzy gangsterskie gry

PS-Plus-Mafia-Trylogia
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kto opłaca abonament PS Plus w progach Extra lub Premium, niech wykorzysta nadchodzące dni na nadrabianie zaległości z grami Mafia. Tytuły niedługo znikną z usługi.

Niestety, w tym miesiącu pożegnamy w PS Plus Extra oraz Premium trzy świetne gry, które dwa lata temu odświeżyło studio Hangar 13. Mowa o gangsterskich porachunkach w serii Mafia.

Mafia opuści katalog gier PS Plus

Przeglądając PS Store zauważyłem, że przy każdej z gier Mafia widnieje dopisek Oferta ważna do 15.11.2022 11:00 CET. Oznacza to nic innego, jak usunięcie tytułów z plusowych katalogów jeszcze w tym miesiącu, 15 listopada.

Pozostało zatem naprawdę mało czasu, by w ramach PlayStation Plus nadrobić mafijne zaległości. Polecam zwłaszcza pierwszą część, która przeszła gruntowny remont w porównaniu do oryginału z 2002 roku. To pełnoprawny remake, stworzony od nowa na silniku Illusion Engine. Natomiast dwójka i trójka to remastery, gdzie widzimy jedynie drobne odświeżenia grafiki. W drugiej części dodano również wsparcie rozdzielczości 4K oraz kilka opcji graficznych nieobecnych w oryginale.

Tutaj pobierzesz gry Mafia w PS Plus:

Zamierzacie skorzystać z okazji i pograć w którąś z odsłon serii Mafia, zanim opuści Plusa?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie