Mafia Trilogy oficjalnie. Premiera Mafii 2 i 3 już dziś

Mafia Remake
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

2K oraz Hangar 13 przedstawiają szczegóły odnośnie Trylogii Mafii. Odświeżone wersje klasyków sprzed lat trafiają już od dziś do sprzedaży.

Nieoficjalnych informacji odnośnie Mafia Trilogy pojawiało się w sieci sporo w ostatnich dniach. W końcu jednak producent oraz wydawca, postanowili przedstawić graczom szczegóły i co ciekawe, od razu wydać gry na rynek. Dziś debiutują dwie z gier, wchodzących w skład trylogii.

Od dziś można kupić Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Druga część to remaster, a trzecia zostaje wydana bez usprawnień graficznych – natomiast obie gry zawierają wszystkie dotychczas wydane dodatki. Produkcje można zakupić na PC, PS4 oraz XOne z możliwością uruchomienia w wysokiej rozdzielczości (nawet 4K).

Inaczej sprawa przedstawia się w przypadku pierwszej części gry. Mafia: Definitive Edition zadebiutuje dopiero 28 sierpnia, ale będzie to bardziej remake niż remaster. Gra powstaje powiem od podstaw na nowym silniku graficznym.

Wszystkie trzy gry można kupić w ramach pakietu Mafia Trilogy w cenie 59.99 euro lub 29.99 euro w przypadku drugiej części i za tyle samo część trzecią. Za samą pierwszą część przyjdzie natomiast zapłacić aż 39.99 euro, więc jak nietrudno policzyć, najbardziej opłaca się zakup całej trylogii.

Co jednak interesujące, jeśli macie drugą lub trzecią część gry, możecie pobrać remaster dwójki za darmo lub całą trójkę ze wszystkimi dodatkami także bez dodatkowych opłat.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie