Mafia Remake

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mafia Trilogy oficjalnie. Premiera Mafii 2 i 3 już dziś

2K oraz Hangar 13 przedstawiają szczegóły odnośnie Trylogii Mafii. Odświeżone wersje klasyków sprzed lat trafiają już od dziś do sprzedaży.

Nieoficjalnych informacji odnośnie Mafia Trilogy pojawiało się w sieci sporo w ostatnich dniach. W końcu jednak producent oraz wydawca, postanowili przedstawić graczom szczegóły i co ciekawe, od razu wydać gry na rynek. Dziś debiutują dwie z gier, wchodzących w skład trylogii.

Od dziś można kupić Mafia II: Definitive Edition oraz Mafia III: Definitive Edition. Druga część to remaster, a trzecia zostaje wydana bez usprawnień graficznych – natomiast obie gry zawierają wszystkie dotychczas wydane dodatki. Produkcje można zakupić na PC, PS4 oraz XOne z możliwością uruchomienia w wysokiej rozdzielczości (nawet 4K).

Inaczej sprawa przedstawia się w przypadku pierwszej części gry. Mafia: Definitive Edition zadebiutuje dopiero 28 sierpnia, ale będzie to bardziej remake niż remaster. Gra powstaje powiem od podstaw na nowym silniku graficznym.

Wszystkie trzy gry można kupić w ramach pakietu Mafia Trilogy w cenie 59.99 euro lub 29.99 euro w przypadku drugiej części i za tyle samo część trzecią. Za samą pierwszą część przyjdzie natomiast zapłacić aż 39.99 euro, więc jak nietrudno policzyć, najbardziej opłaca się zakup całej trylogii.

Co jednak interesujące, jeśli macie drugą lub trzecią część gry, możecie pobrać remaster dwójki za darmo lub całą trójkę ze wszystkimi dodatkami także bez dodatkowych opłat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się