Twórcy Mafia III szykują nową grę. Mamy pierwsze wskazówki

Twórcy Mafia III szykują nową grę. Mamy pierwsze wskazówki
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Deweloperzy odpowiedzialni za Mafia III pracują nad nowym projektem. Ogłoszenia o pracę zdradzają, czym może być nowy projekt.

Trzecia odsłona serii Mafia była sporym rozczarowaniem. Gracze liczyli na bogatą historię i przyzwoitą rozgrywkę, a otrzymali powtarzalnego, nudnego sandboxa z niezłym systemem walki i miałką fabułą. Nie na to liczyliśmy, ale zawsze mogło być gorzej.

Wygląda na to, że gangsterki cykl będzie musiał udać się na spoczynek. Studio Hangar 13 szykuje już nowiutki projekt i możemy się powoli domyślać, czym może on być. W sieci pojawiły się ogłoszenia o pracę.

Większość ogłoszeń opisuje nowy tytuł jako nowatorską grę AAA. Twórcy zapowiadali wcześniej, że ich nowa gra ma być czymś unikatowym i niestandardowym, co spodoba się bardzo szerokiej publiczności.

Artykuł dotyczący pracy dla pisarza sugeruje, że twórcy faktycznie chcą stworzyć coś nietypowego.

Kochasz historie. Uwielbiasz je poznawać, uwielbiasz je tworzyć, uwielbiasz je analizować. Preferowane jest uznanie dla wielu gatunków (nie tylko fantasy i science-fiction).

Fragment ogłoszenia Hangar 13

Inne wzmianki zapowiadają, że w grze pojawi się tryb multiplayer lub funkcje sieciowe. Ciekawe, co takiego przygotowują Hangar 13. Najpewniej dowiemy się w ciągu roku, o ile deweloperzy zdecydują się na wczesną zapowiedź.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie