Mafia Remake z większą mapą. Zobaczcie też porównanie grafiki z oryginałem

Mafia Remake z większą mapą. Zobaczcie też porównanie grafiki z oryginałem
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Co jest najciekawszego w zapowiedzianej Mafia Trilogy. Oczywiście pierwsza część, która zyska najwięcej pod względem grafiki i nie tylko. To nie remaster, a pełny remake.

Od kilkunastu godzin w świecie gier rządzi Mafia. 2K oraz Hangar zapowiedziały trylogię, na którą składają się Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition. Dwójka i trójka są już dostępne i niektórzy gracze dostają grę za darmo, a konsolowcy mogą pobierać za darmo dodatki do Mafia 3. Wisienką na torcie trylogii będzie jednak odpicowana pierwsza część kultowej serii, która – mimo dopisku Definitive Edition – będzie po prostu remake’m, grą zrobioną jeszcze raz od zera na nowszym silniku.

Mafia Remake zadebiutuje 28 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Gra będzie nie tylko ładniejsza, lecz również większa i bogatsza od oryginału:

Mafia: Edycja Ostateczna nie jest prostym portem oryginalnej Mafii na współczesnych platformach, to wierny remake, rozszerzający klasyk z roku 2002 pod każdym względem i dostarczający wrażeń jeszcze lepszych niż te, zapamiętane z przeszłości. Przepiękne walory estetyczne z niesamowitą grafiką 4K/HDR-ready oraz dźwięk zawierający oryginalną muzykę dają nowe życie tej wizji zorganizowanej przestępczości w Ameryce z lat 30. Realistyczne przerywniki filmowe pokazują fabułę Mafii jak nigdy dotąd, a wciągająca historia Tommy’ego jest wiernie odtworzona i rozszerzona – niektóre postacie, które w oryginale pojawiały się zaledwie przelotnie, teraz zostały zgłębione. Wciągająca rozgrywka również została zaktualizowana, aby spodobać się zarówno nowym graczom, jak i fanom serii – dodano np. większe Lost Heaven do odkrycia, motocykle jako nowy rodzaj pojazdów, przedmioty kolekcjonerskie do odnalezienia i wiele innych.

Zatem większa mapa, motocykle i nowe wątki dla różnych postaci, a to wszystko nawet w 4K. Nie możemy się doczekać. A kto chce zobaczyć, jak wygląda remake w porównaniu do oryginału, niech zerknie na porównanie grafiki od Cycu1:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie