Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Gears of War 4 za darmo – weekendowa okazja

Warto sprawdzić grę od Epic Games.

Jeśli macie abonament Xbox Live Gold, możecie w najbliższy weekend, a nawet od najbliższego czwartku, przetestować Gears of War 4 za darmo. Gra do 4 lutego będzie dostępna w całości do sprawdzenia.

Gears of War 4 to jeden z ważniejszych tytułów na Xbox One. Produkcja jest niezwykle dynamiczną grą akcji, w której najważniejsza jest walka i ukrywanie się za osłonami.

Jeśli wcześniej nie graliście w Gears of War 4, to teraz jest świetna okazja, aby zapoznać się z tą produkcją. Skorzystacie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się