Darmowe Mafia 2 i Mafia 3 Edycje Ostateczne, darmowe dodatki. Co dla kogo?

Darmowe Mafia 2 i Mafia 3 Edycje Ostateczne, darmowe dodatki. Co dla kogo?
Gry za darmo Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Mafia Trilogy. To poprawione trzy części kultowej serii, z których dwie już są dostępne. Posiadacze komputerów PC mogą otrzymać je za free, a na konsolach czekają darmowe dodatki do Mafia III.

Zapowiedź Mafia Trilogy przyniosła ze sobą jeszcze jedną ważną informację, o której warto szerzej wspomnieć. Otóż, posiadacze oryginalnych wersji Mafia 2 oraz Mafia 3 na Steam, mogą dostać ulepszone wersje gry za darmo. Co ciekawe, nawet jak teraz kupicie starszą wersję dwójki lub trójki, będziecie mogli ją upgrade’ować do Edycji Ostatecznej (poniżej linki, gdzie kupić naprawdę tanio!). Dodatkowo, na konsolach PS4 i Xbox One zgarniamy dodatki do trójki.

Mafia II i III – gdzie za darmo?

Kto nie posiada natomiast Mafia II lub Mafia III w swojej bibliotece, może kupić tani klucz, aktywować grę na Steam, a następnie odebrać za darmo Edycję Ostateczną. W CD Keys za każdą z części płacimy jedynie 36 zł z groszami. W Eneba za trójkę jest o kilka złotówek taniej:

Dodatki do Mafia III za darmo:

Mafia III – darmowe DLC na Xbox One:

Mafia III – darmowe DLC na PS4:

Dajcie znać, czy odebraliście Edycje Ostateczne lub dodatki!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie