Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe Mafia 2 i Mafia 3 Edycje Ostateczne, darmowe dodatki. Co dla kogo?

Wczoraj doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Mafia Trilogy. To poprawione trzy części kultowej serii, z których dwie już są dostępne. Posiadacze komputerów PC mogą otrzymać je za free, a na konsolach czekają darmowe dodatki do Mafia III.

Zapowiedź Mafia Trilogy przyniosła ze sobą jeszcze jedną ważną informację, o której warto szerzej wspomnieć. Otóż, posiadacze oryginalnych wersji Mafia 2 oraz Mafia 3 na Steam, mogą dostać ulepszone wersje gry za darmo. Co ciekawe, nawet jak teraz kupicie starszą wersję dwójki lub trójki, będziecie mogli ją upgrade’ować do Edycji Ostatecznej (poniżej linki, gdzie kupić naprawdę tanio!). Dodatkowo, na konsolach PS4 i Xbox One zgarniamy dodatki do trójki.

Mafia II i III – gdzie za darmo?

Kto nie posiada natomiast Mafia II lub Mafia III w swojej bibliotece, może kupić tani klucz, aktywować grę na Steam, a następnie odebrać za darmo Edycję Ostateczną. W CD Keys za każdą z części płacimy jedynie 36 zł z groszami. W Eneba za trójkę jest o kilka złotówek taniej:

Dodatki do Mafia III za darmo:

Mafia III – darmowe DLC na Xbox One:

Mafia III – darmowe DLC na PS4:

Dajcie znać, czy odebraliście Edycje Ostateczne lub dodatki!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się