Mamy nowe szczegóły gangsterskiego dodatku. Premiera za tydzień

0 komentarzy

Mroczne DLC będzie zarazem ostatnim, jakie dostaną fani Lincolna Claya.

Trzeci dodatek do Mafia III, zatytułowany Znak czasów, zadebiutuje 25 lipca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Studio Hangar 13 przedstawiło już mroczną historię, jaka się w nim rozegra, lecz teraz ujawnia kolejne smaczki z nadchodzącej zawartości.

Gdy uda się nam rozgryźć plany sekty Ensanglante, będziemy mogli wrócić do baru Sammy’ego i porządnie go wyremontować. Do wnętra wstawimy nową szafę grającą, lecz to dopiero początek zabawy.

Tu właśnie zaczyna się robić ciekawie, bo będziecie potrzebowali więcej personelu, a w związku z tym odblokujecie nowe misje poboczne. Jeśli pomożecie pewnemu perkusiście wykaraskać się z kłopotów, jego zespół zacznie występować w waszym klubie. Gdy wyświadczycie komuś przysługę, zdobędziecie pracownika baru – czytamy na oficjalnej stronie Mafia III.

Oprócz barmana zyskamy coś jeszcze: w specjalnym wyścigu odblokujemy samochód – Samsona Harrier, którego możecie podziwiać na screenie powyżej.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się