Mafia 3 w drodze? Niebawem możemy poznać szczegóły

Na temat nadchodzącej produkcji wygadał się jeden z aktorów podkładających głos pod głównego bohatera.

Mafia 3 to w ostatnim roku zapomniana produkcja. Wszystko przez problemy producenta, czyli czeskiego oddziału 2K. Wiele miesięcy temu nastąpiły tam spore zwolnienia, a produkcja gry musiała zostać przeniesiona. Z Czech do Kalifornii w USA. Dziś na temat trzeciej części Mafii nieco pary z ust puścił Rick Pasqualone za pośrednictwem Twittera. To człowiek, który w dwójce podkładał głos pod Vittorio Vito Scalettę – głównego bohatera.

Zapytamy przez jednego z fanów, jak mu minęły Święta, odpowiedział Bardzo miło. Dzięki. Być może niedługo usłyszymy nowości na temat Mafii! Na reakcję pozostałej społeczności nie trzeba było czekać. Dalej Pasqualone powiedział tylko być może wkrótce pojawią się ekscytujące wieści. To daje spore pole wyobraźni.


Od czasu premiery Mafii 2 minęło już prawie 5 lat. To jedna z najlepszych gier gangsterskich jaka kiedykolwiek powstała. W swoim czasie imponowała grafiką, efektami i rzecz jasna niepowtarzalnym klimatem. Nic dziwnego, że fani czekają z niecierpliwością na kontynuację.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

21 Shares
Share21
+1
Tweet