Lara Croft: Relic Run, czyli kolejny projekt Square Enix

Co takiego szykują twórcy?

Square Enix zarejestrowało właśnie nową nazwę handlową w Urzędzie Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego. Z zapisów zgłoszenia trudno wywnioskować jakiekolwiek szczegóły na temat projektu. W sieci już jednak pojawiły się pierwsze spekulacje.

Branżowi dziennikarze oraz gracze skłaniają się do gry na telefony i tablety. Obecnie szykowana jest bowiem duża produkcja z Larą Croft, a mianowicie Rise of the Tomb Raider, która jest całkiem nową grą z dzielną panią archeolog w roli głównej. Jest więc mało prawdopodobne, że wydawca działa nad dwoma tytułami AAA z tej samej serii jednocześnie. Rise of the Tomb Raider to także tytuł na wyłączność dla Xboksa 360 oraz Xboksa One. Wydawca nie wspomina póki co, czy ukaże się też na pozostałe platformy. Możemy jednak domniemywać, że w przypadku tak znanej marki chodzi jedynie o czasową wyłączność i gra prędzej czy później będzie na pozostałych sprzętach.


Biorąc pod uwagę, że już jeden duży tytuł z Larą jest przygotowywany na ten rok, Lara Croft: Relic Run byłoby znakomitą opcją wspomagającą promocję Rise of the Tomb Raider. Pytanie tylko, czy będzie to gra mobilna, czy też może zwykła aplikacja na telefony? Jak obstawiacie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet