PlayStation 5 - najniższa cena

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Konsola PlayStation 5 w promocji. Najlepsze oferty ze sklepów

Dzisiaj w sklepach pojawił się zestaw PlayStation 5 w promocji, z grą Ratchet & Clank: Rift Apart. Oficjalny bundle od Sony kupisz w promocji od 2709 zł.

Można powiedzieć, że w końcu ceny zaczęły spadać i PlayStation 5 ze wspomnianą grą dostaniesz obecnie w promocji za 2709 zł w Media Markt (tutaj zrobisz zakupy / cena z kodem rabatowym RE-4GD3) lub za 2739 zł w Media Expert, gdzie oprócz Ratchet & Clank otrzymasz w pakiecie grę Immortals Fenyx Rising Shadowmaster Edition (tutaj zrobisz zakupy).

Kto jednak woli zestawy PS5 z innymi grami lub dodatkami, poniżej znajdzie aktualny (w chwili publikacji tej wiadomości) spis ofert ze sklepów w Polsce.

PlayStation 5 w promocji – najtańsze oferty

Zestawy PS5 – pozostałe zestawy i ceny

Obecnie to wszystkie zestawy, które można zamówić on-line w sklepach na terenie Polski oraz w Amazon PL. Wy już swój wybraliście?

Przypominamy standardowo, że warto codziennie zaglądać do naszego działu z promocjami. Upolujecie gry za darmo, tani abonament PlayStation Plus i mnóstwo innych okazji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się