Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Konkurs Urban Empire. 10 gier do wygrania! [AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Wraz z CDP.pl przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs. Zapraszamy do zabawy!

[AKTUALIZACJA: 11 marca 2017 r., godz. 17.40]

Nasz konkurs właśnie dobiegł końca. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie! Zgłoszeń było naprawdę mnóstwo. Poniżej przedstawiamy kilka pierwszych znaków związanych z adresami e-mail zwycięzców (pełne adresy tylko do wiadomości redakcji ze względu na prawo o ochronie danych osobowych). Zwycięzcy już zostali poinformowani przez nas mailowo o wygranej. Gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

Konkurs Urban Empire – lista zwycięzców:

szymhj8956h%*#&^$
nayehj8956h%*#&^$
pawahj8956h%*#&^$
jszyhj8956h%*#&^$
aniahj8956h%*#&^$
adamhj8956h%*#&^$
szymhj8956h%*#&^$
miliahj8956h%*#&^$
e.wyszhj8956h%*#&^$
tomchj8956h%*#&^$

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 3 marca 2017 r., godz. 15.20]

Urban Empire niedawno pojawiło się w naszych sklepach w polskiej wersji językowej. To gra strategiczna, w której wcielając się w burmistrza, zarządzacie miastem prowadząc przy tym polityczne intrygi. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, gdzie do wygrania jest aż 10 gier! Wielu z Was ma zatem szansę na otrzymanie własnej wersji Limitowanej Edycji Specjalnej Urban Empire. A co trzeba zrobić? Już wyjaśniamy.

Nagrody:

Gra Urban Empire w Limitowanej Edycji Specjalnej. Do rozdania w konkursie mamy 10 sztuk!

Zasady konkursu:

Aby wygrać jedną grę, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak nazywa się producent gry Urban Empire?

Odpowiedź wysyłajcie na adres kontakt@planetagracza.pl w tytule wiadomości wpisując KONKURS URBAN EMPIRE. My wybieramy 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 i 100 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Proste? Zapraszamy do zabawy! Zwycięzców poprzez e-mail poinformujemy o wygranej!

Szczegóły konkursu:

Konkurs trwa od dziś do 10 marca 2017 roku do godziny 12.00. Do tego czasu czekamy na Wasze odpowiedzi wysyłane mailowo. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 marca. Trzymamy za Was kciuki!

Jesteście ciekawi, jaką grą jest Urban Empire? Sprawdźcie naszą recenzję w tym miejscu.

PlanetaGracza.pl jest patronem medialnym gry Urban Empire. Gry na konkurs dostarczył CDP.pl.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się