Koniec błędów w Battlefield 4? Dzisiaj premiera ogromnego patcha na PC oraz konsolach

Łatka waży ponad 1 GB. Co wprowadza?

EA DICE obiecało w zeszłym tygodniu, że pod koniec września udostępni Fall Patch do Battlefield 4. Deweloper zwlekał do ostatniej chwili, ale nie zawiódł. Na Twitterze poinformował właśnie, że jesienny patch do Battlefielda 4 jeszcze dzisiaj będzie do pobrania na PC oraz konsole: PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Patch zajmie na dysku twardym dokładnie 1,16 GB. Wersja łatki na pecety będzie do ściągnięcia z platformy Origin.

Czego się spodziewać wraz z instalacją Fall Patch do Battlefield 4? Zmiany obejmą głównie kod sieciowy tytułu, ale poprawią również animacje żołnierzy oraz ich prędkość. Dzięki temu łatwiej będzie nam uciec spod ostrzału wroga oraz wydostać się z innych trudnych sytuacji na polu walki. Deweloper obiecuje, że teraz wojacy mają poruszać się w sposób przypominający rozwiązania z Battlefielda 3.

To oczywiście nie wszystko. Patch poprawi także HUD, który będzie można dostosować do własnych upodobań. Zmiany dotkną również możliwości niektórych broni (chodzi o ich moc rażenia). Ponadto celowniki laserowe mają być jeszcze bardziej dokładne.

Łatka ma również zlikwidować frustrujący błąd dotyczący rejestracji obrażeń. Chodzi o to, że przy niestabilnych łączach zdarzało się, że nagle ginęliśmy, choć pierwsi trafiliśmy wroga. Po instalacji Fall Patch takie sytuacje mają się więcej nie powtórzyć. Zmiany dotkną też reanimacji towarzyszy z naszego teamu, która ma być jeszcze łatwiejsza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: